>Hírekarchívum 1<

Szabadkígyós-Gyula Termál

2011.03.27. 10:45
U17 és U19

Mivel az U17 mérkőzése volt Kígyósi szempontból eredményesebb, így hoszabban írok az U17-es mérkőzésről mint az Ifiről!

A mérkőzések kezdete előtt, csúnya felhők kezdtek gyülekezni az égen. Már a gyulaiak is mondogatták: Itt eső lesz. A csapatok az öltőzőből kilépve kissé meglepetten álltak, a nagy melegben, verő napsütésben. Végre nem esőben játszunk! Gondolták a hazai játékosok, bár az ifimeccsen azért 1 kissé eleredt a zápor. Az U19-es csapatunk vereséget szenvedett a második helyezett Gyulától, míg a serdülő csapatunk bravúros döntetlent játszott a szintén második fürdővárosi csapattal!

U17:
Csapatunk a szokásos 4-2-3-1-es felállásban játszott, csupán szerkezeti változások voltak a csapatban:
Marton Sándor (Grim)

Az első félidő elejét a Gyula nagyon meghajtotta, a kígyósi védelem hibázott párat, de ezekből gól nem született. A félidő második felében a csapatunk magára talált, helyzeteket alakított ki, pontosabban passzolt mint előtte. Farkas Szilárdot a 20. perc környékén megrúgták, a második félidőre már nem jött ki az öltözőből. A második félidőt is a szünet előtti hajtással kezdtük. Szabadrúgások, távoli és közeli kísérletek kerülték el a gyulai kaput. 48. percben Gáleg kap sárgalapot. 52. percben (Farkashoz hasonlóan) térdsérülést szenvedett Sebestyén helyett Kis Péter lép pályára. További támadások, a mérkőzés kezd elfajulni, a gyulaiak rúgdosódnak. 68. perc: Magyari és Sós is sárgalapot kap. További támadások és fontos szerelések után, a Gyula kétségbeesett támadásokat PRÓBÁL indítani, amiket a védők nagyszerűen hárítanak, és jönnek a kontrák. 79. perc: Grim sérülés miatt lejön a pályáról, helyén Marton Sándor Egy Török labdavesztés után, Török a labdát vezető játékost lefaltolta, aki felállt és megrúgta Törököt. Török sárgalapot, Tóth piroslapot kapott a 83. percben.  A mérkőzés lendülete a 90. percig tartott, gól nem született a mérkőzésen, de mégis ez a döntetlen nagyon fontos lehet még a csapatunk számára!

U19:
Szabadkígyós: Pozsgai (Kun)  - Moldovány, Kocziha, Alb, Hegedűs (Lukács), Somogyi (Hőgyes), Barta, Kasza, Hankó, Farkas, Becrzi G. (Csatlós)

2. perc: Bajnok Imre gól 0-1
6. perc: Fakras Viktor gól 1-1
36. perc: Bajnok Imre: 1-2
45. perc: 1-2-es állással megyünk szünetre
57. perc: Nikula Ciprián 1-3
65. perc: Barta Sárgalap
66. perc: Gyepes Sárgalap
85. perc: Cseke Sárgalap
85. perc: Csatlós Attila 2-3
88. perc: Niikula Ciprián 2-4
90. perc: Végeredmény Szabadkígyós-Gyula Termál 2-4